Reklaminis skydelis

Paieška svetainėje

Prisijungti prie svetainės

Tik Raptorial MCC nariams.Apie motociklą...

O tu ar turi motociklą ?
 

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Naujausi komentarai:

  • Tai ką chebryte, vėl visi renkamės Prienuose ir ti...
  • O kaip Alytuje? Bus sezono atidarymas?
  • Žadinam po žiemos miego savo mocus, valome voratin...
  • Iki Prienų baikerių sezono atidarymo lieka tik 6 d...
  • Visi dalyvaujam. Tie kas su Raptorial MCC leksite ...

Dabar svetainėje lankosi

Mes turime 5 svečius online
2012 metų straipsniai
Prienų baikerių sezono atidarymas - 2012 PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Raptorial MCC info   
Sekmadienis, 29 Balandis 2012 18:38

2012-04-28 Prienuose klubas RAPTORIAL MCC visus sukvietė į mūsų krašto baikerių sezono atidarymą. Tokia šventė Prienuose rengiama jau trečią kartą. Ši pavasario diena labiau priminė vidurvasarį, kai prieš saulę išbūti beveik neymanoma. Susirinkę ne tik Prienų, bet ir svečiai iš Kauno, Alytaus, Vilkaviškio, Marijampolės, Vilniaus, Kėdainių išsirikiavę darnia motociklų kolona pasveikino miestą pravažiuodami jo gatvėmis. Vėliau atlikus keletą baikeriškų rungčių svečiai aplankė RAPTORIAL MCC klubhausą. Foto (kvitrina), Foto 1 dalis, Foto 2 dalis, Foto 3 dalis

Atnaujinta Ketvirtadienis, 02 Balandis 2015 14:03
 
Raptorial - velykos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 08:34

Sveikinimai visiems nuo RAPTORIAL MCC raptorial_velykos

Atnaujinta Ketvirtadienis, 02 Balandis 2015 13:08
 
XV-as Lietuvos baikerių kongresas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Šeštadienis, 31 Kovas 2012 15:47

XV kongresas Kovo 31 dieną Panevėžyje įvyko XV-as Lietuvos baikerių kongresas. Reikšmingiausia akimirka mūsų klubui buvo kai Kauno regiono atstovų pristatyme nuskambėjo rekomendacija RAPTORIAL MCC klubui liemenės nugarinėje dalyje pristatyti savo spalvas. Pritarus kongresui naująjį sezoną pradedame su pilnai klubo ženklais (spalvomis) papuošta liemene.

Be Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių-Panevėžio regionų naujienų pristatymo šiame kongrese Rimas Bružas pristatė savo knygą apie Lietuvos baikerizmo pradžią.

Po pertraukos kongrese svečių teisėmis lankėsi ir keletą draugiškų žodžių tarė klubo VORAI MC atstovai. Tikimės, kad šis kongresas tai dar vienas žingsnis visų Lietuvos baikerių susivienijimo ir draugiško bendravimo labui.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 02 Balandis 2015 13:14
 
Raptorial MCC narių pavasarinis susirinkimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Sekmadienis, 11 Kovas 2012 17:24

Raptorial_emblema Kovo 10 dieną Prienų baikerių klubo RAPTORIAL MCC nariai susirinko aptarti artėjantį sezoną, padiskutuoti motociklizmo, klubhauso įrengimo  ir kitais klausimais. Lioniui (Popui) ir Gintui (Metalistui) buvo patvirtinti Prospect o Kęstui (Kešai) ir Mariui (Špykiui) Hangaround statusai.

Susirinkimo metu Arturas pristatė esamą ir numatomą klubo 2012-ųjų metų finacinę padėtį o Andrius visus supažindino su klubhauso įrengimo niuansais.

Primename, kad Prienų krašto baikerių sezono atidarymas numatomas kaip visada likus vienai savaitei iki visuotinio Lietuvos baikerių sezono atidarymo (2012-ų metų renginių sąrašas). Apie mūsų krašto atidarymą netrukus informuosime šioje svetainėje.

Šiuo metu mūsų svetainėje vyksta apklausa  "2012 metų sezonui artėjant" (kairėje pusėje) kurioje kviečiame sudalyvauti ir Jus.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 02 Balandis 2015 13:19
 


Puslapis 3 iš 4Design by Next Level Design Lizenztyp CC