Reklaminis skydelis

Paieška svetainėje

Prisijungti prie svetainės

Tik Raptorial MCC nariams.Apie motociklą...

O tu ar turi motociklą ?
 

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Naujausi komentarai:

  • Tai ką chebryte, vėl visi renkamės Prienuose ir ti...
  • O kaip Alytuje? Bus sezono atidarymas?
  • Žadinam po žiemos miego savo mocus, valome voratin...
  • Iki Prienų baikerių sezono atidarymo lieka tik 6 d...
  • Visi dalyvaujam. Tie kas su Raptorial MCC leksite ...

Dabar svetainėje lankosi

Mes turime 6 svečius online
2011 metų straipsniai
Ketvirtadienio tradicija tęsiasi PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Penktadienis, 19 Rugpjūtis 2011 10:53

Ketvirtadienio_vakaras

Praėjusiais metais visi kas gali, su motociklais, pradėjome susitikinėti ketvirtadienio vakarais. Nuo baikerių sezono atidarymo ketvirtadienio susitikimus nusprendėme išlaikyti ir šiais metais. Toks ketvirtadienio vakaras tai ne tik galimybė paprastą darbo dieną sesti už motociklo vairo, bet ir artėjančio savaitgalio aptarimas. Paprastai baikerių sezonas pilnas įvairių renginių todėl likus kelioms dienoms iki artėjančio renginio pats laikas nuspresti vykimo į jį niuansus. Visus Prienų motogerbėjus kviečiamia prisijungti prie mūsų ketvirtadienio vakarais 19 val. (centre) nes ši tradicija tikimės gyvuos ne tik šiais metais.

Atnaujinta Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 16:57
 
Algiui įteikti "prospekt" antsiuvai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Sekmadienis, 14 Rugpjūtis 2011 20:23

Algis_krVasara, šilta saulė, lengvas vėjas ir motociklas tai apie ką svajoja daugelis. Šią vasarą Algis aktyviai įsiliejo į Raptorial MCC klubo gretas ir kartu važiavo, važiavo, važiavo... Žinant jo lėtą būdą, jis netgi visus mus nustebino atlikdamas nuostabius mainus, taip padidindamas motociklo "kūbatūrą" (jau virš litro) o tuo pačiu ir suspėdamas dalyvavo įvairiuose renginiuose.

Rekomendavus Andriui ir Rimui rugpjučio 12 dieną buvo sušauktas visų klubo narių susirinkimas išklausyti Algio kaip kandidato į klubo narius priesaikos. Iškilmingai prisiekus klubui ir motociklui, Algiui buvo įteikti ansiuvai skirti nešioti liemenės priekyje. Nuo šios dienos pradėtas skaičiuoti naujas metų laiko terminas po kurio bus galima svarstyti priėmimą į tikruosius klubo narius (member).

Atnaujinta Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 16:56
 
BIKE X DREAM PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Sekmadienis, 14 Rugpjūtis 2011 20:13

ironx2011_1

2011-08-13 Panevėžio klubas IRON X MC surengė vieną iš paskutiniųjų šios vasaros baikerių renginių. Gausi motociklininkų kolona susirinko prie "Babilono" o po to važiuodama Panevėžio gatvėmis pasveikino miestą ir nuvažiavo į renginio vietą (stovykla "Šilelis"). Ten visų susirinkusių laukė įvairios baikeriškos rungtys, atrakcijos, gražiausio motociklo rinkimai ir kiti pasirodymai. Renginyje netrūko muzikos, fejerverkų ir ugnies šou.

Atnaujinta Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 16:49
 
Motociklų istorija Lietuvoje PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Antradienis, 19 Liepa 2011 11:24

Yamaha WPirmosios žinios apie motociklus Lietuvoje randamos Lietuvos Centriniame Valstybės Archyve (toliau LCVA) saugomuose dokumentuose. Vienas pirmųjų įrašų pavyko rasti vartant VRM Piliečių Apsaugos Departamento dokumentus, kuriuose pavyko aptikti nedidelės apimties, bet gana iškalbingą segtuvą.
Tai telefonograma Nr.199 (1922 m. spalio 23d.) „Dėl užregistruotų automobilių ir motociklų iki 1922 spalio 27d.“, kuria prašoma pateikti duomenis apie užregistruotas transporto priemones. Remiantis įvairių Lietuvos apskričių viršininkų atsakymais galima daryti tam tikras išvadas apie motociklų paplitimą Lietuvoje penktaisiais Nepriklausomybės metais (duomenis pateikė 12 šalies apskričių). Taigi - Ukmergėje buvo vienas motociklas, Panevėžys taip pat galėjo pasigirti viena dvirate mototransporto priemone. Mažeikių apskrities viršininkas atsakydamas į VRM Piliečių Apsaugos Departamento telefonogramą pranešė, jog apskrityje 1921 – 1922 metais nebuvo užregistruoto nei vieno motociklo, Šiaulių apskrities viršininkas pateikė duomenis apie vieną užregistruotą motociklą, Vilkaviškio apskrityje tuo pačiu laikotarpiu buvo užregistruoti net 5 motociklai, na o „rekordas“ priklauso Kaunui, mieste ir apskrityje užregistruoti – 8 motociklai. Remiantis apskričių viršininkų pareiktais duomenimis, galima sakyti, jog motociklas XIX a. antrojo dešimtmečio pradžioje buvo neįprasta, todėl reta transporto priemonė. Tiesa, ši savotiška apklausa (ne registracija) buvo gana išsami. Joje minimas motociklo savininkas, motociklo markė ir galia. Tačiau tokios informacijos toli gražu nepakanka, jog būtų galima įžvelgti motociklizmo raidos tendencijas.

Atnaujinta Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 16:56
 


Puslapis 4 iš 10Design by Next Level Design Lizenztyp CC